EnglishМакедонски
 
 
 
PARTICIPANTS
 
Name and Surname
Company
State
  01. Sobot Andjelko   MERIDIAN AD   BIH/RS
  02. Kovacevic-Osmic Marija   SPEDICIJA GLOBUS d.o.o   BIH
  03. Osmic Darko   SPEDICIJA GLOBUS d.o.o   BIH
  04. Peulic Velibor   Foreign trade chamber
  of BIH
  BIH
  05. Krastanova Polixena   NSBS   Bulgaria
  06. Lazarova Liliana   Trans express ltd   Bulgaria
  07. Petrov Ivan   Trans express ltd   Bulgaria
  08. Stoilova Marta   Russedespred Ltd   Bulgaria
  09. Tchipilska Roumi   Trans express ltd   Bulgaria
  10. Tasev Yordan   Bulgaria Trans Ltd   Bulgaria
  11. Georgieva Goritsa   Bulgaria Trans Ltd   Bulgaria
  12. Dimov Stoicho   Port of Bourgas JSC   Bulgaria
  13. Angelov Angel   Port of Bourgas JSC   Bulgaria
  14. Stoev Marian   "TTL” EOOD   Bulgaria
  15. Karaivanova Vasilena   "TTL” EOOD   Bulgaria
  16. Shoyleva Lyubov   Trans Balkani Ltd   Bulgaria
  17. Malinov Stefan   Russedespred Ltd   Bulgaria
  18. Popov Georgi   NSBS   Bulgaria
  19. Jurgec Andrija   Intereuropa Logistics   Croatia
  20. Jauk Dusko   Intereuropa Logistics   Croatia
  21. Klapka Miroslav   JERID   Czech Rep.
  22. Belfin Libor   JERID   Czech Rep.
  23. Poggio Giorgio   APM global logistics hellas
  sa – maersk logistics
  Greece
  24. Spyropoulou Pinelopi   APM global logistics hellas
  sa – maersk logistics
  Greece
  25. Nazlidis Athanasios   Thessaloniki Port
  Authority SA
  Greece
  26. Mprozos Asterios   Thessaloniki Port
  Authority SA
  Greece
  27. Arvantidis Miltiadis   Thessaloniki Port
  Authority SA
  Greece
  28 Gotsis Evangelos   ACCESS MARITIME   Greece
  29. Daftsios Dimitrios   HORIZON CO   Greece
  30. Iliadou Eleonora   PR.A.ILIADIS
  SHIPPING SA
  Greece
  31. Zeimpekeris Yiannis   PR.A.ILIADIS
  SHIPPING SA
  Greece
  32. Moraiti Matina   CMA CGM GREECE S.A   Greece
  33. Mijatov Milan   SEA QUEST S.A   Greece
  34. Demertzis Apostolos   GAC SHIPPING   Greece
  35. Boukovalas Vasilios   VICTORY S.A   Greece
  36. Kampakis Vasilios   V.CH.KAMPAKIS LTD   Greece
  37. Beqiri Ridvan   V.CH.KAMPAKIS LTD   Greece
  38. Sorgetti Marco   CLECAT   Italy
  39. Kasianova Liudmila   JelDorAsiaCenter LTD   Kyrgyzstan
  40. Onyschenko Anatolii   Nogaro LTD   Kyrgyzstan
  41. Kim Viktor   Railtrank LTD   Kyrgyzstan
  42. Klochko Larisa   TAEKa LTD   Kyrgyzstan
  43. Kharchenko Natalia   TAEKa LTD   Kyrgyzstan
  44. Dimovski Ljupco   Deputy Ministry of
  Transport and
  Communications of
  the Republic of Macedonia
  Macedonia
  45. Kargov Vanco   Customs Administration
  of the Republic of
  Macedonia
  Macedonia
  46. Branko Azeski   Chamber of Commerce   Macedonia
  47. Milenkovska Marina   Kontrans Shipping   Macedonia
  48. Luzevska Srbinovska Violeta   QBE Makedonija   Macedonia
  49. Zmajshek Karlo   Makpetrol   Macedonia
  50. Carapik Stevica   MIFA   Macedonia
  51. Vasilevski Vladimir   BETASPED   Macedonia
  52. Lazarova-Pilling Marija   ORBIT DOOEL   Macedonia
  53. Debnikovski Gligor   SKOPJESPED   Macedonia
  54. Petrovska Ana   DHL Express Macedonia   Macedonia
  55. Filiposki Ilco   MAKPETROL   Macedonia
  56. Sterjov Mihajlo   MAKPETROL   Macedonia
  57. Mitevski Mitko   Economic Chamber of
  Macedonia
  Macedonia
  58. Vucurevic Marjana   FOR TRANS   Macedonia
  59. Mutovic Aleksandra   FOR TRANS   Macedonia
  60. Skrijelj Djino   VICTORIASPED d.o.o   Macedonia
  61. Forozides Kiriakos   Forsped Logistics   Macedonia
  62. Kocovski Ljupco   Makstil A.D   Macedonia
  63. Adamceski Jane   Makstil A.D   Macedonia
  64. Tatabitovska Violeta   FERSPED AD   Macedonia
  65. Petrovski Ivan   FERSPED AD   Macedonia
  66. Arnautov Zoran   FERSPED AD   Macedonia
  67. Todorovska Maja   FERSPED AD   Macedonia
  68. Petrusevski Boris   FERSPED AD   Macedonia
  69. Vasilev Stojce   FERSPED AD   Macedonia
  70. Cepreganova Daniela   FERSPED AD   Macedonia
  71. Lutviovski Zoran   FERSPED AD   Macedonia
  72. Boskovski Ivan   FERSPED AD   Macedonia
  73. Jovanovik Vladimir   FERSPED AD   Macedonia
  74. Stojanov Vlado   FERSPED AD   Macedonia
  75. Karadzova Marika   FERSPED AD   Macedonia
  76. Dimovski Jovan   FERSPED AD   Macedonia
  77. Tatabitovski Viktor   FERSPED AD   Macedonia
  78. Georgievski Dimce   DIMA   Macedonia
  79. Georgievski Bojan   DIMA   Macedonia
  80. Velevski Marjan   Cargo Logistic d.o.o   Macedonia
  81. Kamcheva Maja   M & M, Militzer & Munch   Macedonia
  82. Cvetanovski Ile   Tehical University Bitola   Macedonia
  83. Stojcevski Saso   TNT Express   Macedonia
  84. Crvenkovski Saso   Vegesa d.o.o   Macedonia
  85. Cvetanovski Nebojsa   Intereuropa Skopje   Macedonia
  86. Janevski Emanuel   Intereuropa Skopje   Macedonia
  87. Cvetanovska Daniela   Intereuropa Skopje   Macedonia
  88. Janev Marjan   Eurotrans   Macedonia
  89. Sacmaroski Metodija   Blue Bell Maritime   Macedonia
  90. Crvenkoski Zlatko   Blue Bell Maritime   Macedonia
  91. Crvenkoski Kiril   Blue Bell Maritime   Macedonia
  92. Stojkova Elena   Blue Bell Maritime   Macedonia
  93. Dimkovski Zoran   Blue Bell Maritime   Macedonia
  94. Nikolovski Aleksandar   FON University   Macedonia
  95. Pecov Teodor   TIR International
  Freight Forwarder
  Macedonia
  96. Nichevski Zoran   TIR International
  Freight Forwarder
  Macedonia
  97. Sabit Orhan   J.S.C Airports of
  Macedonia
  Macedonia
  98. Abazovski Robert   KA-DIS SEAT   Macedonia
  99. Trifunova Biljana   Multi Sped DOOEL   Macedonia
  100. Cakarevska Zorica   Multi Sped DOOEL   Macedonia
  101. Lazoroski Zoran   Schenker DOOEL   Macedonia
  102. Gjorceski Tomislav   Schenker DOOEL   Macedonia
  103. Zdravkovski Aleksandar   Schenker DOOEL   Macedonia
  104. Alagjozovska Jasna   Forsped Logistics   Macedonia
  105. Vasileva Sonja   Forsped Logistics   Macedonia
  106. Pesevski Dejan   Deni Internacional   Macedonia
  107. Jakimovski Igor   Deni Internacional   Macedonia
  108. Vitorovik Saso   Transped Vito   Macedonia
  109. Stefanovski Miso   Skopski leguri Skopje   Macedonia
  110. Maksimoski Tomislav   Lerosped dooel   Macedonia
  111. Anev Dejan   Tim Point-dooel   Macedonia
  112. Jakimovski Dejan   Deni Internacional   Macedonia
  113. Jakimovski Strasko   Deni Internacional   Macedonia
  114. Ristova Katerina   Deni Internacional   Macedonia
  115. Simjanovski Goce   In Time MK BPS-Skopje
  (UPS-Macedonia)
  Macedonia
  116. Petkovik Miodrag   In Time MK BPS-Skopje
  (UPS-Macedonia)
  Macedonia
  117. Kocare Vlado   Viator&Vektor   Macedonia
  118. Petrov Vlatko   Viator&Vektor   Macedonia
  119. Stojanovski Igor   Viator&Vektor   Macedonia
  120. Zorik Zorica   Mac Time Sped   Macedonia
  121. Nanovski Vasil   Tetra Trans Sped   Macedonia
  122. Kalenikov Zlatko   Association of economy
  chamber of Macedonia
  Macedonia
  123. Kostov Aleksandar   INTERAGENT   Macedonia
  124. Gutu Iurie   Aem-Trans   Moldova
  125. Belescu Vitalie   IM”Translogistic”SRL   Moldova
  126. Gheorghiev Alexandr   IM”Translogistic”SRL   Moldova
  127. Cucovici Ghenadie   “Expedit-Euro-Trans”SRL   Moldova
  128. Cotaga Oleg   “Expedit-Euro-Trans”SRL   Moldova
  129. Coceas Irina   “Expedit-Euro-Trans”SRL   Moldova
  130. Sinciuc Emilia   “Expedit-Euro-Trans”SRL   Moldova
  131. Colakovic Milan   DOO PANSPED CG   Montenegro
  132. Petdjonovic Dragan   Port of Bar Holding Co   Montenegro
  133. Nikovic Dragutin   Port of Bar Holding Co   Montenegro
  134. Djelovic Deda   Port of Bar Holding Co   Montenegro
  135. Pajovic Slobo   Port of Bar Holding Co   Montenegro
  136. Fejzovic Zana   UNISTAR   Montenegro
  137. Milacic Aleksandar   UNISTAR   Montenegro
  138. Gogic Darko   GRD METAL   Montenegro
  139. Cmega Besir   RAIL TRANS LLC   Republic of
  Kosovo
  140. Spahiu Naim   RAIL TRANS LLC   Republic of
  Kosovo
  141. Uncuta Angela   Pridruznik   Romania
  142. Marasescu Florian-Dan   Trade Trans Rail   Romania
  143. Gadau Dorian   Rom Rail Transport   Romania
  144. Marasescu Maria Cristina   Daco Trans Inter.   Romania
  145. Cornei Liudmila   Daco Trans Inter.   Romania
  146. Ghica Maria   Transfer Int’l Spedition   Romania
  147. Marinescu Patricia   Transfer Int’l Spedition   Romania
  148. Camarascu Constatntin   Dacorom International
  Ltd.
  Romania
  149. Camarascu Georgeta   Dacorom International
  Ltd.
  Romania
  150. Popa Stefan D.   User-Secretary General   Romania
  151. Tanase Dumitra   SC ROMTRANS SA   Romania
  152. Miclea Camelia Tatiana   SC ROMTRANS SA   Romania
  153. Lucian Dragan   DB SCHENKER   Romania
  154. Cae Marius   USER   Romania
  155. Gardareanu Mihai   CETA SA   Romania
  156. Patrascu Gheorghe   Rohel Trans
  International srl
  Romania
  157. Didenco Laurentia   TRANSORIENT S.A   Romania
  158. Trandafir Dumitru   TRANSORIENT S.A   Romania
  159. Constantinescu Constanta-Rodica   TRANSORIENT S.A   Romania
  160. Matache Maria   TRANSORIENT S.A   Romania
  161. Barbarino Marius   SC ROMTRANS SA   Romania
  162. Cotenescu Dan   Dacodasoft Srl   Romania
  163. Arnaut Valeria   Dacodasoft Srl   Romania
  164. Radovanovic Aca   Trans Cargo Logistic doo   Serbia
  165. Lazovic Mila   Trans Cargo Logistic doo   Serbia
  166. Jovanovic Uros   Transjug d.o.o   Serbia
  167. Jovanovic Rade   Transjug d.o.o   Serbia
  168. Vojnic Velimir   Privredna komora Srbije   Serbia
  169. Mladenovic Dusan   Privredna komora Srbije   Serbia
  170. Bacovic Miljan   “TRANSPORTSPED” AD   Serbia
  171. Vulovic Zoran   “TRANSPORTSPED” AD   Serbia
  172. Popovic Tanja   EUROFER doo   Serbia
  173. Jelic Srdic Nevenka   EUROFER doo   Serbia
  174. Djokanovic Zoran   Transped Pro Team doo   Serbia
  175. Milic Rade   Transped Pro Team doo   Serbia
  176. Perovic Neli   Transped Pro Team doo   Serbia
  177. Marinkovic Dusko   Transped Pro Team doo   Serbia
  178. Ivanovic Miodrag   Transped Pro Team doo   Serbia
  179. Mancevic Nikola   Transped Pro Team doo   Serbia
  180. Bjelotomic Nikola   Transped Pro Team doo   Serbia
  181. Stojanovic Predrag   DOO PANSPED
  Novi Sad
  Serbia
  182. Belic Ljiljana   DOO PANSPED
  Novi Sad
  Serbia
  183. Stojanovic Vladimir   DOO PANSPED
  Novi Sad
  Serbia
  184. Stojanovic Goran   DOO PANSPED
  Novi Sad
  Serbia
  185. Vranjes Zoran   MILSPED d.o.o   Serbia
  186. Milinovic Zoran   MILSPED d.o.o   Serbia
  187. Jerinic Dragoslav   Privredna komora Srbije   Serbia
  188. Visintin Joze   FERSPED d.d   Slovenia
  189. Gabrijelcic Mojca   MSC KOPER d.o.o   Slovenia
  190. Markezic Zvezdan   INTEREUROPA,Global
  Logistics Service,Ltd.Co
  Slovenia
  191. Cergolj Andrej   Intereuropa Ltd..Co   Slovenia
  192. Klobasa Andrej   Chambert of Craft
  of Slovenia
  Slovenia
  193. Vidmar Alojzij   AAE (Ahaus Aistatter
  Eisenbahn) AG
  Switzerland
  194. Sandalcidis Kostantinos   Balnak Logistics
  Group / UTIKAD
  Turkey
  195. Aykhodjaev Saiddjalal   Jayxun trans   Uzbekistan
  196. Pirmatov Bakhodir   Shosh trans   Uzbekistan
  197. Gulyamov Fakhriddin   Uzvneshtrans   Uzbekistan
  198. Mirzaev Abdugappar   Sharq trans service   Uzbekistan
  199. Khamraev Yashnar   UIFA   Uzbekistan
  200. Turdaliev Gulomjon   Tir Saga Traffic   Uzbekistan
  201. Matchanov Farkhad   “UPM transportation”   Uzbekistan
  202. Shermatov Gayrat   “Steelcore LLP”   Uzbekistan
  203. Soliev Sukhrob   “UBT Co Ltd”   Uzbekistan
  204. Khamraev Davronbek   UIFA   Uzbekistan
  205. Gulyamov Saidumar   Shosh Trans   Uzbekistan
  206. Baisheva Elfia   ALMALKVNESHTRANS LTD   Uzbekistan
  207. Musayev Timur   Priva Shipping Company   Uzbekistan
  208. Ibragimov Rashid   Almalkvneshtrans LTD   Uzbekistan
     
 
 
 
  >